Mustafa KARAOGLU

Karanlığı aydınlatmaktan korkma, elindeki ışığın yeter…

Hep destek tam destek!

Okunma Sayısı: 27

Hep destek tam destek!
Bursaspor karşısında kaybedilen 2 puana rağmen ortaya koyulan mücadele Şükrü Saracoğlu Stadı’nı dolduran binlerce taraftara teselli verdi.
04/04/11 09:24
Hep destek tam destek! 

HTSPOR

F.Bahçe taraftarı dün örnek bir davranış gösterdi ve Bursaspor maçında kaybedilen 2 puana rağmen oyuncuları tribünlere çağırıp ayakta alkışladı. “Şampiyon F.Bahçe” tezahüratları yapıldı

Sarı-Lacivertliler, maçtan sonra Fenerbahçeli oyuncuları tribünlere çağırarak ortaya koydukları futbol nedeniyle alkış yağmuruna tuttu. Bu sırada “Helal olsun sizlere. Böyle oynayın, canımızı yiyin. En büyük Fenerbahçe. ŞampiyonFenerbahçe” tezahüratları yapıldı.

ŞAMPİYONLUK KAREOGRAFİSİ
Öte yandan maç öncesi Türk Telekom kale arkası tribününde yapılan koreografide, bu sezon beklenen 18. şampiyonluk resmedildi.Taraftarların ellerinde yükselen sarı, lacivert ve beyaz kartonlarla kupa resmi oluşturulurken, kupanın üzerinde 18 yazıldı. Koreografi sırasında iki tribün arasında açılan büyük boyutlu pankartta da ‘’Şampiyonluk için saldır Fenerbahçe’’ yazısı yer aldı.

BANDOYLA KARŞILAMA
F.Bahçe kafilesini, Bursa maçı için Saracoğlu Stadı’na gelişinde Fenercell ve Fenernet Bando Takımı karşıladı. Kanarya kıyafetleriyle takımların stada giriş yaptığı bölümde bulunan 5 kişilik bando takımı, futbolcular stada giriş yaptıklarında marşlar çaldı.

Alıntı: http://www.htspor.com/fenerbahce/haber/617066-hep-destek-tam-destek

Category: Spor

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

* Copy this password:

* Type or paste password here:

5,308 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress